Ekspresowa wymiana oleju po atrakcyjnych cenach
Wymiana oleju Częstochowa »Klimatyzacja Samochodowa Częstochowa

Klimatyzacja Samochodowa Częstochowa

Klimatyzacja Samochodowa Częstochowa – to dział Naszej firmy zajmujący się serwisem klimatyzacji samochodowej. Świadczymy usługi serwisu autoklimy, w szczególności: nabijanie, uzupełnianie, sprawdzanie szczelności, dopełnianie, odgrzybianie, wymiana oraz czyszczenie środka chłodniczego (gazu), przeglądy i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, dodatkowo sprawdzanie szczelności azotem.


 

 Klimatyzacja Samochodowa Częstochowa


 

Większość osób korzysta z usługi serwisu klimatyzacji w momencie pojawienia się awarii – zdecydowanie polecamy zapobiegać kosztownym naprawom dokonując regularnych,  przeglądów. Koszt corocznego serwisu jest niewielki w porównaniu do ewentualnych napraw lub wymiany np. sprężarki. Podczas przeglądu opróżniamy układ, wymieniamy olej, dokonujemy próby szczelności, uzupełniamy czynnik chłodzący, osuszamy układ z wody oraz wymieniamy filtr pyłkowy (kabinowy). 


 

Filtry klimatyzacji

 

 

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz nowym, najnowocześniejszym, w pełni automatycznym, elektronicznym urządzeniom zakupionym w 2011r nasza usługa jest na najwyższym poziomie. Jako jedni z pierwszych w Polsce zakupiliśmy najbardziej zaawansowaną w Europie stację diagnostyczną do obsługi klimatyzacji TEXA 780R BI-GAS. Pracujemy z środkiem R134a oraz jako pierwszy serwis klimatyzacji w Częstochowie możemy przeprowadzić pełną obsługę w najnowszych samochodach homologowanych od 2011r w których układ klimatyzacji napełniony jest środkiem R1234yf.


 

Klimatyzacja texa

 


 

CZYSZCZENIE – ODGRZYBIANIE OZONEM


Jako jedni z pierwszych w regionie proponujemy usługę: Odgrzybianie Ozonem Częstochowa. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych. Dla pewności wykonania profesjonalnej usługi sprowadziliśmy przemysłowe ozonatory o wydajności 7200mg/h.


 

Odgrzybianie klimatyzacji ozonem

 

 

Prosimy zwrócić uwagę przy wyborze serwisu klimatyzacji na fakt, że aktualnie większość firm proponujących tą usługę wykonuje ją ozonatorem (ozon markerem) o wydajności najczęściej 250mg/h. Nasze urządzenie jest ponad 20 razy bardziej wydajne co daje gwarantowane efekty.


 

Ozonator do czyszczenia klimatyzacji

 

 

Ozon, zwany również aktywowanym tlenem ingeruje w system odporności bakterii co prowadzi do jej całkowitego rozpadu przez co czyści układ klimatyzacji i wentylacji, odgrzybia - likwiduje pleśń, usuwa nieprzyjemne zapachy z wentylacji oraz tapicerki, usuwa alergeny oraz bakterie i wirusy, neutralizuje dym papierosowy oraz odkaża całe wnętrze samochodu. Ozonowanie jest procesem w 100% naturalnym, przebiega bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych w technologii czystej ekologicznie, posiada świadectwo i certyfikat CE. Poniżej cząsteczka ozonu.

 


Cząsteczka ozonu

 

 

Polecamy również główny dział naszej firmy Wymiana Oleju Częstochowa w którym specjalizujemy się od 1977r a brak reklamacji i tysiące zadowolonych klientów jest nasza najlepszą wizytówką. Zapraszamy.

 

Częstochowa

ul. Banachiewicza 9,

Tel. +48 34 372 05 10

MotoWitkowski Wymiana oleju, klimatyzacja Częstochowa